Hakkımızda

Şenel Yapı

2002 YILINDA KURULAN ŞENEL KARDEŞLER FİRMASININ ALT KOLU OLARAK 2016 YILINDA 1800 M2 LİK SOVRUM MAGAZASIYLA FAALİYETE BAŞLAMIŞTIR. YENİLİKÇİ KİMLİĞİ İLE HER ZAMAN MODAYI YAKINDAN TAKİP EDEN FİRMAMIZ GÜNÜMÜZ SATIŞ KOŞULU OLAN GÖRSEL SATIŞI EN İYİ ŞEKİLDE MÜŞTERİSİNE SUNMAYI HEDEFLEMEKTEDİR. İNŞAATIN HER DALINA HİZMET VEREN FİRMAMIZ GÜLER YÜZÜ İLE SİZ DEĞERLİ MÜSTERİLERİMİZİN İHTİYAÇLARINI EN İYİ ŞEKİLDE HİZMET VERMEK İÇİN ÇALIŞMAKTADIR. UZMAN EKİP KADROSU SUNUM – SATIŞ VE SATIŞ SONRASI HİZMETLERİ İLE MÜŞTERİSİNİN HER DAİM YANINDA OLMAYI HEDEFLEMİŞTİR. SATIŞLARIMIZDA ALTERNATİF MARKA ŞECENEKLERİ İLE İLİMİZ SINIRLARI İÇERİSİNDE ENÇOK MARKA VE ÜRÜN ÇEŞİDİNİ BÜNYESİNDE BULUNDURAN TEK FİRMA KONUMUNDADIR. ŞENEL YAPI; ZENGİN ÜRÜN ÇEŞİTLERİ ÖZEL SATIŞ DANIŞMANI, DANIŞMANLIK VE PROJE HİZMETLERİ, SİPARİŞ SONRASI TAKİP HİZMETLERİ GİBİ BİRÇOK KONUDA BENZERSİZ BİR HİZMET ANLAYIŞI İLE ÇALIŞMAKTADIR. YAŞAM ALANLARININ HER TÜRLÜ İHTİYAÇLARINA CEVAP VEREN ŞENEL YAPI KUSURSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRMEKTEDİR.

Customer SaysFİRMAMIZIN ana hedefi, faaliyet gösterdiği sektörlerde öncü ve örnek olmaktır. Bu hedeflere ulaşmakta, kullanılmayan farklı çözüm yolları, teknolojik gelişimlerin sektöre uyarlanması ve yapılan analitik çalışmalarla aynı yere farklı açıdan bakarak, bulunduğu sektörlere farklı bir bakış açısı getirmektir. Amacımız sektörlerimizde en iyi yapandan, çok daha iyi yapmaktır.

İletişim

100 Gazi Mah. Adnan Menderes Bulv. Üçüzler Sit. 63/4 A / AFYONKARAHİSARy Telefon:(0272) 216 75 41 Fax:(0272) 216 75 41-19 Email:info@senelyapi.net Web:şenelyapı.com
© Copyright 2017 - AnaloGrafik